Wydruk na płótnie

Wydruk na płótnie

Oferujemy możliwość wykonanie wydruków na płótnie wraz z naciągnięciem na krosna. Gotowy produkt imituje obraz namalowany na płótnie.

Poniżej koszty dla przykładowych formatów – cena zawiera wydruk, krosno i oprawę:

– 30 x 42cm = 42 zł
– 35 x 50 cm = 46 zł
– 42 x 60 cm = 59 zł
– 50 x 70 cm = 74 zł
– 84 x 120 cm = 166 zł
– 100 x 100 cm = 166 zł

Możemy wykonać nietypowe formaty / proporcje, w celu wyceny proszę o maila
z zapytaniem.

Jeśli krawędź obrazu ma być zadrukowana należy to uwzględnić przy przygotowywaniu grafiki (ok 2,5 cm na każdy bok).

Jednym z najpopularniejszych w ostatnich latach sposobów na utrwalanie np. rodzinnych fotografii, a następnie ozdabianie nimi ścian we wnętrzu domów jest druk na płótnie Łódź nie stanowi w tym przypadku wyjątku. Szerokie grono klientów zgłasza się do nas w celu przygotowania estetycznych obrazów, które przez lata będą częścią aranżacji wnętrz.

Czytaj więcej

Wydruk na płótnie można wykorzystać niezależnie od tego, czy chce się zaprojektować dekorację ścienną do własnego domu, ozdobić biuro, stworzyć oryginalny podarunek dla bliskiej osoby, czy nieszablonowy prezent dla klientów firmy. Ta technologia oferuje szereg możliwości i świetnie sprawdza się w wielu projektach.

Wydruk na płótnie Łódź – dlaczego warto wybrać Studio Kolor?

W naszej firmie bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży poligraficznej. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i wykorzystujemy wyłącznie trwałe, sprawdzone materiały do druku wysokiej jakości obrazów. Dzięki temu możemy przygotować nawet pełen detali, niestandardowy projekt, wykraczający poza możliwości maszyn arkuszowych. Wydruk na płótnie wykonywany jest przy pomocy oryginalnych tuszów cenionych marek, które gwarantują wysoką stabilność koloru oraz odpowiedni poziom wysycenia barw. Są to tusze ekologiczne, wodoodporne i bezzapachowe. W ten sposób można uzyskać całkowicie bezpieczny dla zdrowia produkt, który z powodzeniem wykorzystuje się we wnętrzu przestrzeni mieszkalnej.

Czym wyróżniają się nowoczesne wydruki na płótnie?

Dzięki drukowaniu na płótnie w łatwy sposób można nanieść swoje ulubione zdjęcie na trwały materiał i zachować je na zawsze jako ozdobę domu, biura lub oryginalny podarunek. Jedną z największych zalet drukowania zdjęć na płótnie jest brak konieczności martwienia się o zakup ramki – prace tego typu świetnie prezentują się w prostej wersji z zagiętymi krawędziami. Dużym plusem tej technologii jest również trwałość wydruków. Ich kolory świetnie prezentują się przez długi czas. Na koniec warto wspomnieć o uniwersalności płótna – obrazy doskonale wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. W Studiu Kolor możemy przygotować wysokiej jakości projekty wydruków na użytek prywatny oraz komercyjny.