Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna Łódź

Identyfikacja wizualna Łódź

Identyfikacja wizualna to połączenie wielu elementów graficznych, które razem tworzą wizerunek firmy i pozwalają jej wyróżnić się na tle konkurencji. W znacznym stopniu przekłada się na odczucia wobec danej marki, postrzeganie danego podmiotu na rynku oraz emocje klientów. Pełni nie tylko funkcję wyróżnika, ale także drogowskazu – tym, co często przyciąga uwagę konsumentów, jest właśnie identyfikacja wizualna Łódź to miasto, w którym zajmujemy się kompleksowym projektowaniem całych systemów identyfikacji.

Współpracujemy z firmami, organizacjami oraz instytucjami, budując spójne, ale jednocześnie elastyczne zasady tworzenia grafik, kreacji reklamowych i materiałów marketingowych.
Czytaj więcej

Profesjonalna identyfikacja wizualna Łódź – jakie elementy obejmuje?

W naszej firmie dbamy o to, aby marki, z którymi współpracujemy, stawały się rozpoznawalne i odnosiły sukcesy w swoich branżach. Dlatego najpierw definiujemy ich najlepsze cechy, a następnie wyróżniamy je w realizowanych projektach. Nie inaczej jest w przypadku identyfikacji wizualnej. Do procesu jej projektowania podchodzimy kompleksowo, opracowując takie elementy jak:– logotypy, – kolorystyka, – typografia, – znaki towarowe i sygnatury, – materiały promocyjne, – opakowania, – grafiki do mediów społecznościowych.Zajmujemy się każdym aspektem szerokiego alfabetu wizualnego. Owocem naszej pracy może być księga znaku, księga identyfikacji wizualnej lub pełen brand book. Dbamy o detale, zwracamy uwagę na aktualne trendy i tożsamość samej marki. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientami, realizując projekty w taki sposób, aby ostateczny efekt w pełni odpowiadał ich oczekiwaniom. Jedną z naszych specjalności są logotypy. Łódź to miasto, w którym cieszymy się w tym aspekcie znakomitymi opiniami.

Projektowanie logotypów Łódź – dlaczego warto postawić na specjalistów?

Logo powinno być tworzone w oparciu o wytyczne identyfikacji wizualnej, wynikające z brandingu. W ten sposób powstały znak będzie maksymalnie spójny z pozostałymi elementami, które wyróżniają markę na rynku. Jednak w wielu przypadkach, zwłaszcza tych dotyczących małych firm, rezygnuje się z pełnej identyfikacji wizualnej i tworzy same logotypy Łódź nie jest tutaj wyjątkiem. W Studiu Kolor możemy zaprojektować oraz wykonać logo dla marki z dowolnej branży. Nasze realizacje wyróżnia nie tylko wysokiej jakości estetyka, ale także komfort użytkowania znaku (np. w produkcji materiałów marketingowych) i jego spójność z cechami charakterystycznymi danego podmiotu.
Scroll to Top