Roll-up – stojaki

Wydruk roll upów Łódź

Stojaki roll-up

Standardowo oferujemy stojaki roll-up typu RWG. 

Stojak wykonany jest z aluminium grubości 0,82 mm, posiada wzmocnione gniazdo masztu. Górna listwa zaciskowa ułatwia wymianę grafiki na nową. Futerał na stojak w komplecie.

Grafikę dla stojaków drukujemy na najwyższej jakości tworzywie roll-up z warstwą blokującą światło. Materiał roll-up doskonale zwija się w kasetę, po rozwinięciu jest gładki i równy, dzięki czemu grafika prezentuje się atrakcyjnie.

Cena zawiera wydruk, stojak i oprawę. Za dodatkową opłatą możemy zaprojektować grafikę na roll-up – ceny uzgadniane indywidualnie.

Dostępne są różwnież stojaki PREMIUM, dwustronne oraz specjalne do ekspozycji zewnętrznych.

Formaty Roll-upów

stojaki roll-up Łódź Studio Kolor

Rozmiary grafik

Grafika widoczna – 85×200 cm
Wymiary dokumentu ze spadami – 85×205 cm
Cena: 297 zł brutto

Grafika widoczna – 100×200 cm
Wymiary dokumentu ze spadami – 100×205 cm
Cena: 341 zł brutto

Na zamówienie dostępne są także szerokości stojaków 120 cm oraz 150 cm.

Popularne stojaki roll-up to praktyczne rozwiązanie, wykorzystywane najczęściej w reklamie i promocji. Spotyka się je np. podczas wszelkiego rodzaju targów, na których wystawca chce przekazać odbiorcom określone informacje lub wypromować swoją działalność.

Czytaj więcej

Roll-upy stosuje się również w siedzibach firm, w marketingu outdoorowym, w urzędach, instytucjach, centrach kultury, kinach, teatrach i wielu innych placówkach. To rzucająca się w oczy forma promocji, która jest trwała, łatwa w użyciu oraz niedroga. Firmy, zwłaszcza te, które stosują marketing tradycyjny, powinny traktować standy jako istotny element swojej strategii reklamowej. W Studiu Kolor wiemy jak przygotować dobry roll-up Łódź to miasto, w którym z powodzeniem zrealizowaliśmy tego typu projekty dla wielu podmiotów.

Wydruk roll-up – jakie ma zalety?

Charakterystyczne rolowane banery są idealne dla tych firm i podmiotów, które potrzebują możliwości szybkiego, łatwego transportu materiałów reklamowych. Dzięki składanej formie roll-upy nie zajmują wiele miejsca, a samo ich rozciągniecie jest proste – trwa zaledwie kilka sekund. Znakomicie sprawdzają się więc w sytuacji, w której firma musi zaaranżować przestrzeń promocyjną poza swoją siedzibą, np. na wspomnianych targach czy konferencji. Roll-up pozwala efektywnie docierać do odbiorców z konkretnymi informacjami. Po rozłożeniu jest dość duży, więc rzuca się w oczy, zwłaszcza jeśli ma atrakcyjną warstwę wizualną. To także materiał uniwersalny i wytrzymały, który może być wykorzystywany wielokrotnie.

Roll-up Łódź – nowoczesny projekt i profesjonalne wykonanie

W Studiu Kolor projektujemy oraz wykonujemy roll-upy dla firm, instytucji, placówek kulturalnych, edukacyjnych, a także wielu innych podmiotów, działających w różnych sektorach. Zapewniamy wysokiej jakości, estetyczną warstwę wizualną, która zostaje naniesiona na wytrzymały materiał. Dzięki temu roll-up świetnie służy przez długi czas. Zadbamy o to, aby przygotowany projekt był skuteczny w przekazywaniu pożądanego komunikatu i dostosowany do specyfiki danej branży.

Scroll to Top